„Harcerstwo pokorne i niepokorne” – dyskusja

Hufcowy Zespół Kadry Kształcącej zaprasza wszystkich instruktorów oraz całą kadrę hufca na kolejne spotkanie dyskusyjne z cyklu „Rozmawiamy o harcerstwie”. Odbędzie się ono 9 marca 2021 r. w godzinach 18.00–19.30 na platformie Microsoft Teams. Tematem dyskusji będzie „Harcerstwo pokorne i niepokorne”. Jakie jest harcerstwo: propaństwowe i prorządowe czy antyrządowe? Jak zmieniało się od 1910 roku, jakie jest dziś? Czy różnorodne nurty czynią ZHP silniejszym, czy słabszym? Zainteresowanych odpowiedzią na te i inne istotne dla naszego ruchu pytania prosimy o zgłoszenie się przez poniższy formularz. Moderatorem rozmów będzie hm. Adam Czetwertyński, towarzyszyć mu będzie hm. Andrzej Banasik.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzcOQXgGdMuJHsL3v_4Kj6dNUQkxHUTBKUzc5TzUyUUJLNjVZQUpBQTI2Ui4u

Serdecznie zapraszamy!