Zespoły

Konkretne zadania hufca komenda realizuje z pomocą zespołów instruktorskich. Zespół oprócz pola służby pozwala na rozwój w danej dziedzinie.

Komisja Stopni Instruktorskich

Przewodnicząca komisjihm. Ewa Lachiewicz-Walińska
ewa.lachiewicz@zhp.net.pl
Wiceprzewodniczący hm. Adam Czetwertyński
Sekretarzhm. Piotr Piskorski
Członkini komisjihm. Grażyna Kozińska
Członkini komisjihm. Zuzanna Pacholczyk

Zespół Kadry Kształcącej

Szefowa zespołuphm. Justyna Piwowar (BOKK 1048/2017)
justyna.piwowar@zhp.net.pl
Członek zespołuhm. Adam Czetwertyński
Członek zespołuphm. Mateusz Kowalczyk (BOKK 1069/2017)
Członkini zespołuphm. Karolina Kubicka
Członkini zespołuhm. Ewa Lachiewicz Walińska (BOKK 270/2017)
Członek zespołuhm. Stanisław Matysiak (SOKK)
Członkini zespołuphm. Kinga Żelechowska-Matysiak (BOKK 1040/2017)

Zespół programowy

Szefowa zespołuphm. Julita Przesmycka
julita.przesmycka@zhp.net.pl
Członkini zespołupwd. Agata Plewa
Członek zespołupwd. Jakub Drewniak

Biuro hufca

Szefowa biura hufcaphm. Daria Ciesielska
daria.ciesielska@zhp.net.pl
Administrator Tipipwd. Bogdan Ciechomski
bogdan.ciechomski@zhp.net.pl
Instruktor ds. RODO hm. Stanisław Matysiak
stanislaw.matysiak@zhp.net.pl

Zespół pozyskiwania środków

Szef zespołuphm. Marcin Jóźwiak
Członkini zespołuphm. Katarzyna Krulak
Członkini zespołuKatarzyna Siepkowska

Zespół promocji i informacji

Szef zespołupwd. Wojciech Kowalówka
wojciech.kowalowka@zhp.net.pl
Członek zespołuhm. Adam Czetwertyński
Redaktor naczelnyhm. Jacek Czajka
Członek zespołupwd. Michał Janiec
Członek zespołupwd. Bogdan Ciechomski
Członek zespołupwd. Franciszek Pokora
Członkini zespołuTemida Markiewicz
adres e-mail zespołu: zpi@pragapoludnie.zhp.pl

Zespół historyczny

Szef zespołuhm. Jacek Czajka
jacek.czajka@zhp.net.pl
Zastępczyni szefahm. Róza Karwecka
Sekretarz zespołuhm. Leszek Adamski
Członkini zespołuhm. Grażyna Kozińska
Członek zespołuhm. Adam Czetwertyński
Członek zespołuhm. Tadeusz Mandziak
Członek zespołuhm. Tadeusz Truchanowicz
Członkini zespołuphm. Marta Czajka

Zespół reprezentacyjny

Szef zespołuHO Marcin Czajka
Członkini zespołuKlaudia Czerniawska
Członek zespołuBartłomiej Formański
Członek zespołuTomasz Godala
Członek zespołuJakub Kurowski

Instruktorzy ds. HALiZ

pełnomocnik ds. HALiZpwd. Rafał Wolski
rafal.wolski@zhp.net.pl
Komendant ośrodka “Słoneczna Republika”phm. Krystyna Mamak
krystyna.mamak@zhp.net.pl
Komendant bazy “Stanica Kaszubska”phm. Katarzyna Krulak
katarzyna.krulak@zhp.net.pl

Kapituła tytułu Instruktora Roku

Przewodniczący kapitułyvacat
Członkini kapitułypwd. Agata Plewa
Członek kapitułyphm. Marcin Jóźwiak
Członkini kapitułyphm. Julita Przesmycka