29. Finał WOŚP już najbliższą niedzielę!

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę bierzemy udział w „Finale z głową” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Naszych wolontariuszy będzie można spotkać przez cały dzień na terenie dzielnicy Praga – Południe, gdzie będą zbierać datki do orkiestrowych puszek.

Ponadto, jak co roku, nasz sztab przyszykował liczne atrakcje, abyśmy jeszcze lepiej poczuli atmosferę i energię czerwonych serduszek. Między innymi odbędzie się:

  • gra miejska na terenie Gocławia,
  • aukcje na portalu Allegro, gdzie można wylicytować zaproszenie na Wielką trasę Stand-up Polska, trening koszykówki z wielokrotną reprezentantką Polski – Kasią Dulnik, zwiedzanie gabinetu Ryszarda Ochódzkiego z filmu “Miś”, koszulki WOŚP, a także liczne dzieła sztuki nowoczesnej,
  • koncert online Funky Tank i Blueberry, organizowany przez Centrum Promocji Kultury.

Nasz hufiec po raz kolejny organizuje sztab WOŚP. Przed rokiem dzięki zaangażowaniu naszych harcerzy, instruktorów, a także wszystkich wolontariuszy w czasie Finału zebraliśmy imponującą kwotę 190 309,32 zł.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące Finału oraz przygotowanych atrakcji można znaleźć na naszej stronie na Facebook’u: https://www.facebook.com/sztabpragapoludnie.