Kwietniowe posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich

15 kwietnia odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich. Z radością informujemy, że druhna Julia Powierża (Szczep 295 WDHiGZ)  z sukcesem zamknęła próbę przewodnikowską! Opiekunką była hm. Zuzanna Pacholczyk, której przypada zadanie zorganizowania (oczywiście po ukazaniu się rozkazu komendanta hufca) uroczystości złożenia przez Julię Zobowiązania Instruktorskiego. Druhno, serdeczne gratulacje!

Trzymamy również kciuki za druhnę Weronikę Janik (Szczep 32 WDHiGZ), która obecnie kontynuuje zdobywanie stopnia przewodnika i która rozmawiała z komisją o zaawansowaniu w realizacji próby.

W roli praktykanta w spotkaniu uczestniczył pwd. Wojciech Kowalówka HO, realizujący próbę podharcmistrzowską.

Kolejne spotkanie KSI 13 maja. Zapraszamy!