Życzenia świąteczne!

Druhny i Druhowie oraz nasi Przyjaciele!

W te dni świąteczne, kiedy tak wielu z nas cieszy się z narodzin małego Chrystusa, kiedy spotykamy się z naszymi rodzinami przy ciepłych światłach bożonarodzeniowej choinki dzieląc się opłatkiem, gdy pod choinką młodsi i starsi znajdują długo wyczekiwanych prezentów…

…przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęśliwych i radosnych dni w nowym, oby lepszym 2021 roku.

Bądźmy w tym nowym roku pogodni zgodnie z zapisem naszego harcerskiego prawa. Przed laty hm. Stefan Mirowski napisał w komentarzu do Prawa: Harcerz jest zawsze pogodny, idzie między ludzi z otwartym spojrzeniem płynącym z pogody ducha. Harcerz panuje nad swoimi emocjami i nerwami. Jest optymistą, ma poczucie humoru. Pomaga innym przezwyciężyć apatię, smutek, zniechęcenie, obojętność. Cieszy się radością innych.

Czuwaj!