Przegląd Artystyczny Drużyn Nieprzetartego Szlaku rozpoczęty

24 kwietnia pod hasłem „Ze sportem za pan brat” w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Weterynaryjnej rozpoczął się 27 Przegląd Artystyczny Drużyn NS.

Wzięło w nim udział 14 zespołów ze 111 WDHiGZ NS, 244 WDH NS „PATRIOCI”, 419 WDH NS, 425 WDH NS, 427 WDHiGZ NS, zespół z Ośrodka w Lesznie oraz zaproszeni goście z placówek opiekuńczo-wychowawczych z Warszawy.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne od komendantki hufca

Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa. On w swoim wielkim miłosierdziu przez powstanie z martwych Jezusa Chrystusa na nowo zrodził nas do żywej nadziei: do dziedzictwa niezniszczalnego i niepokalanego, i niewiędnącego, które jest zachowane dla was w niebie. Wy bowiem jesteście przez wiarę strzeżeni mocą Bożą dla zbawienia, gotowego objawić się w czasie ostatecznym. (1 P 1,3-5)

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego przesyłam dla Was i Waszych rodzin najlepsze życzenia dobrych i spokojnych świąt. Spędźcie je razem z najbliższymi i odpocznijcie od codziennych obowiązków. Niech nadchodząca wraz z tymi świętami wiosna zainspiruje Was do ciekawej harcerskiej służby. 

 
Czuwaj!
phm. Krystyna Mamak, komendantka hufca
Czytaj dalej