Organizacja zbiórek i spotkań harcerskich zawieszona do odwołania

Ze względu na rozwój sytuacji epidemiologicznej w Polsce, w związku z występowaniem COVID-19, w świetle decyzji Rady Ministrów z 11 marca Główna Kwatera ZHP postanowiła zawiesić organizację wszelkich zbiórek i innych spotkań harcerskich prowadzonych przez Związek Harcerstwa Polskiego do odwołania.

W tym czasie nie odbędą się żadne zbiórki, spotkania zespołów instruktorskich hufca, ograniczona zostanie także działalność biura hufca. W sprawach pilnych należy się kontaktować bezpośrednio z odpowiednimi członkami komendy hufca.

Kontakt do komendy hufca:

komendant - hm. Piotr Piskorski - piotr.piskorski@zhp.net.pl - tel. 506 264 096

zastępczyni ds. organizacyjnych - phm. Anna Bodzińska - anna.bodzinska@zhp.net.pl

skarbnik - hm. Zuzanna Pacholczyk - zuzanna.pacholczyk@zhp.net.pl

członkini ds. kształcenia i pracy z kadrą - phm. Justyna Piwowar - justyna.piwowar@zhp.net.pl