I wróciliśmy po roku - dyskoteka NS

I wróciliśmy. Na zaproszenie Namiestnictwa NS i Rady Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski 6 lutego spotkaliśmy się  w dyskotece EXPLOSIN CLUB - topowym młodzieżowym warszawskim klubie przy Wale Miedzeszyńskim. Ponad 160  uczestników – harcerek i harcerzy z drużyn NS - wspaniale bawiło się na dyskotece.

Nie zabrakło konkursów, gier i zabaw. Był między innymi taniec par z balonem, taniec na coraz mniejszej powierzchni do zabawy i konkurs na najlepiej tańczącą parę. Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Zwycięzcy zostali nagradzani słodyczami oraz burzliwymi oklaskami widowni. Oczywiście mieliśmy też słodki poczęstunek. Dyskdżokeje, oprawa muzyczna, warunki do zabawy i ta gra świateł – było super.

Właściciel klubu zaprosił nas na przyszły rok. Dziękujemy i do zobaczenia w 2021 roku.