Prezentacja poradnika dla zastępowych

Za nami kolejna już zbiórka namiestnictwa harcerskiego. Tym razem odwiedziły nas Agata i Julita z zespołu programowego, które przedstawiły opracowany przez siebie poradnik dla zastępowych, zawierający zestaw konspektów zbiórek zastępów. Konspekty są tak napisane, że realizacja wszystkich z nich zapewni harcerzom spełnienie wielu wymagań na stopnie harcerskie odpowiednie do ich wieku. Materiał został napisany na naprawdę dobrym poziomie i jeżeli doda się tam dużo ładnych zdjęć, wiele osób może pomyśleć, że opracowany został on przez instruktorów Głównej Kwatery ;)

W zbiórce udział wzięli przedstawiciele szczepów 32, 160, 211 i 420. Dziękujemy za wszystkie trafne uwagi i sugestie. 

Pod koniec, dzięki składnikom zdobywanym za udział w zbiórce, każdy z uczestników przygotował w mikrofali własne ciasto.