293 WDH "Różana Piechota" w Zakopanem, u Premiera i Prezydenta RP

293 Warszawska Drużyna Harcerska NS „Różana Piechota” w grudniu tego roku godnie reprezentowała nasz hufiec.

Najpierw grupa harcerzy z drużynowym pwd. Łukaszem Malonem i przyboczną pwd. Beatą Warmowską (s. Jordaną) wzięła udział 13-15 grudnia Zlocie Betlejemskiego Światła Pokoju w Zakopanem, gdzie skauci słowaccy przekazali Betlejemskie Światło polskim harcerzom.

17 grudnia harcerze 293 WDH wzięli udział w uroczystości w Kancelarii Premiera RP, gdzie zostało przekazane Światło premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i Radzie Ministrów.

Od 18 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju płonie także w Kancelarii Prezydenta RP. Harcerki i harcerze podzielili się tego dnia „Światłem, które daje moc" z prezydentem RP Andrzejem Dudą (na zdjęciu) i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą.