IV Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek

18 grudnia w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa odbył się IV Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek, objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka oraz burmistrza Dzielnicy Mokotów Rafała Miastowskiego. Na nasze harcerskie kolędowanie oprócz warszawskich drużyn Nieprzetartego Szlaku przyjechały reprezentacje środowisk z całej Polski: ze Słupska, Sztumu, Stoku Lackiego, Łasku, Belska Dużego, Łęczeszyc, Pęcher, Dęblina, Łodzi oraz specjalni goście z Hufca Podhalańskiego! W tym roku ponad 350 harcerzy z różnoraką niepełnosprawnością zaśpiewało Małemu Jezusowi. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem mogliśmy doświadczyć świątecznej atmosfery w gronie braci harcerskiej.

Dla organizatorów jest ważne, by każdy został wyróżniony i doceniony. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli zorganizować przegląd. Firma Wibo ufundowała dla każdego uczestnika paczkę - nagrodę!!! Chorągiew Stołeczna przeznaczyła środki na nagrody i poczęstunek dla wszystkich uczestników z Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych. Szczególne podziękowania kierujemy do kierownika Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa ppłk. Krzysztofa Matraszka oraz Beaty Jarzębowskiej, kierowniczki działu metodyczno-instruktorskiego.

Główną organizatorką przeglądu była pwd. Beata Warmowska – siostra Jordana.

Do zobaczenia za rok!