Grudniowa rada szczepowych

W pierwszy wtorek grudnia odbyła się kolejna rada szczepowych. Tym razem w spotkaniu udział wzięli komendanci szczepów 160 WDHiGZ, 211 WDHiGZ, 295 WDHiGZ, instruktorzy szczepów 32 WDHiGZ, 288 WDHiGZ, 420 WDHiGZ, drużynowa 296 WWDH "Wir", namiestnik Namiestnictwa drużyn Nieprzetartego Szlaku, przewodnicząca IKP "Romanosy", przewodniczący Sądu Harcerskiego. Spotkaniu przewodził komendant hufca, obecna była także zastępczyni ds. organizacyjnych.

Podczas rady instruktorzy omawiali bieżące sprawy hufca. Tematykę akcji letniej 2020 został przeniesiony na styczniową odprawę. Komendant hufca opowiedział o zbliżających się wydarzeniach: przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju, wigilii hufca, grze mikołajkowej. Omówione zostały także przygotowania do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Namiestnik drużyn NS zaprosił wszystkich na IV Przegląd Kolęd i Pastorałek. Komendant przypomniał także o konieczności uaktualnienia ewidencji. 

Kolejna rada 7 stycznia 2020 r.

Tagi (kategorie):