Disco Harce NS 2019

26 listopada odbyła się kolejna edycja konkursu Disco Harce Drużyn Nieprzetartego Szlaku. Impreza odbyła się po raz czwarty w gościnnych progach szkoły przy ul. Namysłowskiej 10 (podziękowania kierujemy do p. Dyrektor szkoły za umożliwienie zorganizowania zabawy).

Disco Harce 2019 zorganizowały 255 WDH oraz 419 WDHiGZ „Leśne Bractwo” z Międzylesia. To drużynowe tych środowisk (Lidia Skiba-Silva, phm. Żaneta Milewska oraz phm. Iwona Sekuła–Jastrzębska) napisały projekt, który uzyskał akceptację Inicjatyw Młodzieżowych. Zdobyte środki finansowe zostały przekazane na zorganizowanie i uatrakcyjnienie imprezy.  

W tym roku w zabawie wzięło udział 7 środowisk, a wyróżnienia zdobyły: 419 WDHiZ „Leśne Bractwo”, 425 WDH, 255 WDH i 161 WDH.

Po odebraniu nagród młodzież bawiła się hucznie - zabawie nie było końca.

Gorąco dziękujemy drużynowym i opiekunom, którzy (czasem z bardzo daleka) przyjechali ze swoimi harcerzami, a namiestnikowi hm. Adamowi Sikoniowi - za wsparcie i opiekę nad imprezą.

Do zobaczenia za rok.