Zapraszamy na zimowisko hufca

Jak co roku zapraszamy wszystkie harcerki i wszystkich harcerzy kochających białe szaleństwo na zimowisko hufca. Odbędzie się ono od 9 do 20 lutego 2020 r. w Białym Dunajcu pod Tatrami (Dom Wczasowy „Stanisława” www.stanislawa.pl).

Przez pierwszych kilka dni będziemy szusować po najbliższych stokach narciarskich: Tokoland Biały Dunajec (www.tokoland.pl), Stacja Narciarska SucheSKI (www.skisuche.com). Wybierzemy się również do Krakowa, aby zwiedzić jego najpiękniejsze zabytki, zrelaksujemy się w aqua parku. Odwiedzimy chochołowskie termy. W Zakopanem udamy się na harcerski zwiad, poznamy wiele nowych miejsc (muzeum gier komputerowych),  kolejką linową wjedziemy na Gubałówkę. Tam czekać będą nas kolejna atrakcja - gra w Śnieżnym Labiryncie, w którym sprawdzimy naszą umiejętność pracy zespołowej. Poznamy historię Podhala słuchając gawędy górala Gąsienicy w regionalnej chacie w Murzasichlu.

Członkowie ZHP wpisani do elektronicznej ewidencji Związku płacą za zimowisko 1480 zł. Świadczenia obejmują: zakwaterowanie i wyżywienie 11 dni, ubezpieczenie dodatkowe dla narciarzy, transport w obie strony, przejazdy na miejscu, wyciągi, pełen program, wstępy (również na baseny).  

Dodatkowo trzeba zapłacić za wypożyczenie nart lub naukę jazdy na nartach czy snowboardzie.

Przedpłatę w wysokości 480 zł należy przelać na konto do 5.12.2019 r. Pozostałą część wpłaty można uiścić w ratach do 10.02.2020 r. Nr NRB: 27 1240 1095 1111 0010 0680 9556, Bank PEKAO SA, Chorągiew Stołeczna ZHP, Hufiec Warszawa-Praga-Południe; tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka - DSCZ nr 2/11/19.

Na wszelkie pytania odpowie kadra zimowiska:
phm. Krystyna Mamak, tel. 698 147 184; e-mail krystyna.mamak@pragapoludnie.zhp.pl
phm. Jan Korkosz, tel. 509 077 349; e-mail jan.korkosz@pragapoludnie.zhp.pl

Karta kwalifikacyjna oraz dodatkowe informacje: na stronie www.pragapoludnie.zhp.pl/haliz. Wypełnione dokumenty należy przekazać drużynowemu lub najpóźniej w dniu wyjazdu na zimowisko.