Jesienny piknik na Gocławiu

W niedzielę 6 października odbył się Jesienny Piknik Parafialny przy parafii św. Patryka na Gocławiu. W tym roku współorganizatorem pikniku był Szczep 295 WDHiGZ im. Szarych Szeregów. W programie pikniku przewidziano niezliczone atrakcje: możliwość pogrania w gry planszowe, wspólne śpiewanki, konkursy muzyczne, pokazy taneczne i wiele więcej. Zadbano również o przygotowanie przepysznych ciast i dań na ciepło. Kadra szczepu 295 WDHiGZ uczyła uczestników pikniku udzielania pierwszej pomocy oraz zorganizowała gry dla dzieci.  

Pikniki odbywające się przy parafii św. Patryka zawsze są chętnie odwiedzane przez mieszkańców osiedla, co stanowi bardzo dobrą okazję na promowanie harcerstwa na terenie Gocławia. Wśród osób przybyłych na piknik był m.in. nowo wybrany komendant hufca hm. Piotr Piskorski oraz instruktorzy hufca.