Harcerze NS w Dźwirzynie

Od 5 do 17 sierpnia w Dźwirzynie harcerze 426 WDH "Płomienie" oraz kilkoro druhów z zaprzyjaźnionego Szczepu 419 WDH uczestniczy w obozie zorganizowanym przez Szczep "Niezłomni" z Wrocławia. 

Mieszkamy w niedalekiej odległości od morza, dlatego regularnie korzystamy z kąpieli morskich i słonecznych. Obóz ma nazwę "Szare Szeregi" i codziennie bierzemy udział w grach i szkoleniach przybliżających wiedzę historyczną z okresu działalności Szarych Szeregów. Nie brakuje też czasu na zabawę i rozrywkę, ćwiczymy sprawność fizyczną podczas zajęć ruchowych i zabaw na plaży, tańczymy na dyskotekach, uczestniczymy w koncertach (Zespół Kombi) oraz festiwalach (Festiwal Kultury Indii).

Tak miło możemy spędzić czas m.in. dzięki pomocy Fundacji Nieprzetartego Szlaku "Inne spojrzenie", która wsparła nas finansowo. Serdecznie za to dziękujemy. Czuwaj!

Harcerze i instruktorzy obozu w Dźwirzynie