Hm. Ewa Włodkowska skończyła 80 lat

Czas leci nieubłagalnie i co roku przybywa nam lat. Krąg „Romanosów” staje się coraz bardziej „leciwy”. Zaczyna wśród nas przybywać osób, które przekroczyły 80 rok życia. W tym roku taką osobą jest harcmistrzyni Ewa Włodkowska. Aktywnie w hufcu działała wiele, wiele lat…

Kim jest i co robiła w harcerstwie? Przeczytajcie o Ewie artykuł hm. Jacka Czajki w „Praskim Świerszczu”. Druhna Ewa lubi wędrówki i dlatego na naszej turystycznej wyprawie obchodziliśmy Jej urodziny. Dostała od kręgu album ze zdjęciami  z jej prawie wszystkich jej wędrówek. Album wykonali nasi hm. Elżbieta i hm. Janusz Przywałowie. Ozdobili go przepięknymi obrazkami decuopage i tekstami poezji i pieśni harcerskich.

Druhnie Ewie życzymy wszystkiego najlepszego – dużo zdrowia i dalszych wspólnych instruktorskich przygód.

hm. Róża Karwecka