Marcowa rada szczepowych

We wtorek 5 marca odbyła się kolejna w tym roku rada szczepowych. W spotkaniu uczestniczyli komendantka hufca, skarbnik hufca, komendanci szczepów 32 WDHiGZ, 160 WDHiGZ, 211 WDHiGZ, 295 WDHiGZ, 420 WDHiGZ, instruktorzy szczepu 288 WDHiGZ, namiestnik drużyn Nieprzetartego Szlaku, szef zespołu historycznego, szef zespołu reprezentacyjnego. Podczas rady zostały omówione sprawy bieżące hufca.

 
Na początku spotkania skarbnik hufca przypomniał o obowiązku płacenia składek. Instruktorzy i osoby pełniące funkcje instruktorskie proszone są o indywidualne wpłacanie składki na konto. Członkowie jednostek wpłacają bezpośrednio na konto środowisk. Instruktorzy, którzy nie spełnią obowiązku opłacenia składki do 20 marca br., będą skreślani z listy członków ZHP. Komendantka hufca przypomniała także, że drużynowi na bieżąco powinni wprowadzać zmiany w ewidencji.
 
W najbliższy weekend odbędzie się 60. Rajd Olszynka Grochowska „W ramach historii”. W imprezie weźmie udział blisko 650 osób. Serdecznie zapraszamy wszystkich w sobotę 9 marca na mszę na godz. 9.00 do kościoła Najczystszego Serca Maryi przy pl. Szembeka, a po mszy na apel na godz. 10,00 na placu przed kościołem. Po apelu uczestnicy wyruszą na trasy. Zachęcamy mieszkańców Warszawy do wzięcia udziału w trasie turystycznej. Nie trzeba się zgłaszać. Wystarczy przyjść na plac i odebrać pakiet startowy. Impreza finansowana jest przez m.st. Warszawa.
 
Instruktorzy rozmawiali także o możliwości korzystania z pomieszczeń hufca. Szczegółowe informacje zostaną rozesłane biuletynem. Pod koniec spotkania sekretarz komisji stopni instruktorskich poinformował, że występują problemy z umównikiem, w związku z czym wszyscy zainteresowani spotkaniem z KSI proszeni są o wysyłanie wiadomości bezpośrednio na adres ksi@pragapoludnie.zhp.pl Dostępne terminy i informacje o zapisach znajdują się w zakładce komisji.
 
Kolejne spotkanie w kwietniu, jednak wcześniej widzimy się na Rajdzie Olszynka Grochowska.
Tagi (kategorie):