Cyfrowy "Czuwaj"

Przypominamy, że od numeru 1/2019 nasz miesięcznik instruktorski "Czuwaj" jest dostępny w wersji cyfrowej dla wszystkich zainteresowanych. Należy tylko wejść na stronę www.czuwaj.pl i ściagnąć bieżący numer. Można także (zakładka Cyfrowy Czuwaj) wpisać swój adres mailowy i co miesiąc otrzymywać powiadomienia o ukazaniu się kolejnego numeru. 

W numerze styczniowym mój wywiad z Naczelniczką ZHP, ale także szereg innych ciekawych materiałów. W przygotowywanym (niestety spóźnionym) numerze lutowym rozmowa ze Skarbnikiem ZHP i duży blok materiałów na temat harcerskiego (i nie tylko) hejtu. W moim felietonie (pięćdziesiątym w tym cyklu) nieco nostalgicznie o pięćdziesięciu latach w instruktorskiej służbie w stopniu harcmistrza. 

Zwolennicy "papierowej" wersji "Czuwaj" jak do tej pory będą mogli odebrać numery w lokalu hufca przy Samolotowej.   

(ac)