Kolejne posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich

W czwartek 14 lutego w siedzibie hufca odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Stopni Instruktorskich. Podczas spotkania omówiona została jedna próba na stopień podharcmistrzyni. W posiedzeniu w roli praktykantki uczestniczyła pwd. Matylda Kuczyńska, która jest w trakcie realizacji próby na stopień podharcmistrzyni.

Na spotkanie komisji stawiła się pwd. Karolina Zielińska, która realizuje próbę na stopień podharcmistrzyni. Druhna Karolina przedstawiła członkom komisji swoje dotychczasowe osiągnięcia. Opowiedziała m.in. o ukończonym kursie podharcmistrzowskim, o pracy w zespole programowym, o planach na dalszą instruktorską służbę. Członkowie komisji z zaciekawieniem wysłuchali relacji druhny Karoliny. Odnieśli się także pozytywnie do zaproponowanych zmian w próbie. W spotkaniu uczestniczyła także opiekunka próby, która z komisją połączyła się elektronicznie.

W posiedzeniu komisji uczestniczyła także pwd. Matylda Kuczyńska, która w ramach realizacji próby na stopień podharcmistrzyni odbywa praktyki w komisji. Druhna Matylda przed spotkaniem otrzymała materiały przesłane na posiedzenie komisji. Zadaniem Matyldy było zrecenzowanie otrzymanych domumentów. Podczas spotkania miała także możliwość zadawania pytań uczestnikom posiedzenia. Przypominamy, że instruktorzy realizujący próby podharcmistrzowskie mają możliwość wzięcia udziału w praktykach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretarzem komisji.