Weź udział w 60 Rajdzie Olszynka Grochowska

W weekend 8-10 marca 2019 r pod hasłem „W ramach historii” odbędzie się 60 Rajd Olszynka Grochowska. Będzie on podzielony na 6 tras: zuchową, harcerską, starszoharcerską, Nieprzetartego Szlaku, turystyczną i podchorążówkę. Uczestnicy będą mieli szanse dokładnie poznać sylwetki bohaterów powstania listopadowego i przebieg samej bitwy pod Olszynką.

 

Jako pierwsi wystartują harcerze i harcerze starsi, dla których rajd będzie trwał od piątku od godziny 19.00 do soboty do ok. godziny 15.30. W sobotę 9 marca wszyscy, także goście i osoby nieuczestniczące w rajdzie, są zaproszeni do uczestnictwa w mszy świętej o godz. 9.00 w kościele Najświętszego Serca Maryi przy placu Szembeka, po której o 10.00 odbędzie się uroczysty apel. Po nim wystartują uczestnicy trzech kolejnych tras: zuchowej, turystycznej i Nieprzetartego Szlaku. Zakończą oni rajd w godzinach popołudniowych.

 

Dla najstarszych uczestników rajdu została przygotowana gra nocna, rozpoczynająca się w sobotę o godz. 20.00. Zakończy się dopiero w niedzielę 10 marca ok. godz. 8.00.

 

Organizacją rajdu zajmuje się zespół programowy naszego hufca na czele z phm. Julitą Przesmycką.

Zgłaszanie patroli do 22 lutego przez formularz zgłoszeniowy 

Śledźcie nasz fanpage na facebooku:  https://www.facebook.com/pg/RajdOlszynkaGrochowska/about/?ref=page_internal

 

KZ