Wirtualna rzeczywistość namiestnictwa harcerskiego

W sobotę 19 stycznia 2019 r. członkowie namiestnictwa harcerskiego - przedstawiciele drużyn 32, 160, 211, 295, 296  i 420 (12 osób, ale 3 z rady namiestnictwa) - spotkali się na zbiórce. Jej motywem była wirtualna rzeczywistość, zarówno w treści, jak i w formie. Zastanawialiśmy się, czy kadra nie żyje w Matrixie przekonana, że mamy idealne drużyny. A może po zdjęciu okularów naszym oczom pokaże się inny smutny świat?

 

Dodatkowo atrakcyjnie spędziliśmy czas, bawiąc się w salonie wirtualnej rzeczywistości, strzelając do potworów z wszelakich broni, wspinając się po górach, a także ścigając samochodami. 

 

W części organizacyjnej ustaliliśmy, że chcemy zacząć przyznawać zastępom paski do proporców, a 15-16 czerwca br. zorganizujemy leśny biwak dla namiestnictwa. Biwak będzie odpoczynkiem - po prostu jedziemy do lasu, gdzie zbudujemy szałasy, przygotujemy obiad na ognisku, a wieczorem pogawędzimy i pośpiewamy. Przy okazji odświeżymy wiedzę i umiejętności z technik harcerskich.