Styczniowa rada szczepowych

We wtorek 8 stycznia przy ul. Samolotowej odbyła się pierwsza w tym roku rada szczepowych. W spotkaniu uczestniczyli komendanci szczepów 32 WDHiGZ, 160 WDHiGZ, 211 WDHiGZ, 420 WDHiGZ, instruktorzy szczepów 288 WDHiGZ, 420 WDHiGZ, Namiestnik drużyn Nieprzetartego Szlaku, skarbnik hufca. Radę prowadziła komendantka hufca. 

Podczas spotkania poruszono wiele tematów. Dwa główne to tegoroczna akcja letnia i przeprowadzka do nowej siedziby. Skarbnik hufca przedstawił plany wszystkich środowisk dotyczące akcji letniej. Większość drużyn weźmie udział w hufcowym zgrupowaniu, które najpewniej odbędzie się od 20 lipca do 13 sierpnia. Drużyny starszoharcerskie natomiast planują obozy wędrowne. Sporą część dyskusji zajęły kwestie finansowe. Drugim ważnym dla wszystkich tematem było zagospodarowanie pomieszczeń nowej siedziby. Kadra rozmawiała o możliwościach finansowania remontu. 

Komendantka zaprosiła wszystkich na kolejny dzielnicowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. W organizację mocno zaangażowani są instruktorzy naszego hufca.

Kolejna rada szczepowych odbędzie się po feriach, 12 lutego. 

Tagi (kategorie):