Harcerskie kolędowanie

W ostatnią niedzielę starego roku 30 grudnia harcerze naszego hufca kolędowali w kościele pw. Najczystszego Serca Maryi przy pl. Szembeka. W trakcie wydarzenia harcerze zbierali środki na wyjazd na 24 Światowe Jamboree Skautowe, które odbędzie się Stanach Zjednoczonych od 22 lipca do 2 sierpnia 2019 r. Poza pobytem na zlocie, w którym spodziewanych jest około 40 tysięcy skautów z całego świata, wezmą oni także udział w wizytach w domach Polonii Amerykańskiej. 

W śpiewaniu kolęd uczestniczyli harcerze ze szczepów: 32, 211 i 420 WDHiGZ. Pierwszy głos prowadziła hm. Kinga Żelechowska-Matysiak, na gitarze akompaniowała pwd. Karolina Kucharska.

Uczestnicy wyjazdu dalej zbierają środki na swoją wielką wyprawę. Jeżeli ktoś chciałby ich wesprzeć, prosimy o kontakt z koordynatorem wyjazdu hufcowej reprezentacji hm. Stanisławem Matysiakiem: stanislaw.matysiak@pragapoludnie.zhp.pl