Zmarł hm. Wojciech Kręciejewski

Komenda Hufca i Krąg Instruktorskich Pokoleń ''Romanosy" z ogromnym żalem informują, że 27 grudnia odszedł na wieczną wartę wieloletni instruktor naszego hufca hm. Wojciech Kręciejewski. Druh Wojtek prowadził hufcowy Klub Młodego Technika, wielokrotnie "elektryfikował" między innymi zgrupowanie obozów hufca w Trzebiechowie, odpowiadał też za rozwinięcie sieci telefonicznej. W tamtych czasach  było to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Był powszechnie cenionym i lubianym instruktorem, na którym zawsze można było polegać. 

Msza żałobna w intencji śp. hm. Wojciecha Kręciejewskiego odprawiona zostanie 8 stycznia o godz. 12.00 w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła przy ul. Kobielskiej 10, po której odprowadzimy zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Bródnowski. 

Przy kościele podstawiony będzie autokar.