Życzenia Komendantki Hufca

Zuchy, Druhny i Druhowie oraz Przyjaciele naszego hufca, w czasie adwentowego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia przesyłam Wam życzenia.

Niech płomień Betlejemskiego Światła Pokoju, który w tym czasie nam towarzyszy, będzie symbolem dobrej nowiny. Niech tegoroczne przesłanie („Światło, które łączy”) wskazuje nam kierunki naszego działania. Niech łączy nas z innymi harcerzami, waszą rodziną i przyjaciółmi. Niech będzie to też dla nas przesłanie do budowy wspólnoty hufca w nowej siedzibie.

Boże Narodzenie to czas, w którym rodzi się dobro. Niech zagości w naszych sercach. Niech spełniają się Wasze plany i pragnienia. Niech każdy z Was podczas tych Świąt znajdzie chwilę spokoju dla siebie, a nowy 2019 rok niech przyniesie wiele pomysłów, nadziei i nowych wyzwań. 

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Czuwaj!

phm. Krystyna Mamak