Zmarł hm. Stefan Romanowski

Z ogromnym żalem społeczność naszego hufca przyjęła wiadomość, że w dniu dzisiejszym odszedł na wieczną wartę nasz były wieloletni komendant, budowniczy "Słonecznej Republiki" w Ocyplu, autor książek o hufcu i jego instruktorach, kierujący do ostatniego dnia Kręgiem Instruktorskich Pokoleń "Romanosy" hm. Stefan Romanowski.

Pogrzeb hm. Stefana Romanowskiego odbędzie się w środę 7 listopada w kościele murowanym  pw. Matki Boskiej Częstochowskiej na Cmentarzu Bródzieńskim (ul. św. Wincentego). Zbiórka hufca o godz. 9.20 po prawej stronie dziedzińca przed kościołem. Komendantka hufca zobowiązała wszystkie szczepy/drużyny do wystawienia reprezentacji środowisk. Hufiec oraz szczepy 31, 112, 288 i 295 WDHiGZ wystawią poczty sztandarowe.

Komendantka hufca phm. Krystyna Mamak w rozkazie specjalnym ogłosiła do dnia pogrzebu żałobę w Hufcu Warszawa-Praga-Południe.