Kwietniowa rada szczepowych

Wyjątkowo w drugi wtorek miesiąca (10 kwietnia) spotkała się kolejny raz w tym roku rada szczepowych. W spotkaniu, które odbyło się w Centrum Kreatywności Targowa uczestniczyli komendanci szczepów 32 WDHiGZ, 160 WDHiGZ, 211 WDHiGZ, 420 WDHiGZ, instruktorzy szczepów 31 WDHiGZ, 288 WDHiGZ, 295 WDHiGZ, 296 WWDHiGZ, namiestnik drużyn Nieprzetartego Szlaku, zastępczyni komendantki hufca, spotkanie poprowadziła komendantka hufca.

Podczas spotkania omówiono bieżące sprawy hufca. Instruktorzy ponownie omówili 59. Rajd Olszynka Grochowska. Tym razem uwagom przysłuchiwał się komendant rajdu. Uczestnicy spotkania wspólnie uznali, że kolejny rajd powinien być organizowany przez doświadczonych instruktorów. Podczas spotkania omówiono także stan przygotowań do akcji letniej. Przed komendantami placówek szkolenia organizowane przez chorągiew, a przed kadrą obozów warsztaty organizowane przez hufiec. Komendantka hufca poinformowała kadrę hufca o finalizacji sprawy przenosin siedziby hufca do nowego lokalu. Będzie to rozwiązanie tymczasowe, nadal trwa poszukiwanie miejsca, w którym hufiec mógłby funkcjonować. Instruktorzy zostali zaproszeni na zbliżającą się Sobotnią Akcję Szkoleniową i Bal Instruktorski. Kolejne spotkanie w maju - być może już w nowej siedzibie.

Tagi (kategorie):