Ewidencja ZHP

eZHPOd 23 sierpnia 2016 roku działa nowa ewidencja ZHP - Systemy Ewidencji Harcerskich. ewidencja dostępna jest pod adresem http://e.zhp.pl.

Aktualnie logując się podaje się jako login nr karty członkowskiej, hasło generuje się za pomocą jednorazowego tokena przesyłanego na adres imię.nazwisko@zhp.net.pl. Adres wpisuje się w dane kontaktowe jako adres e-mail służbowy.

O nadawanie uprawnień do edycji, przywracanie dostępu, przypomnienie numeru w ewidencji oraz w innych sprawach z nią związanych proszę pisać na adres bogdan.ciechomski@zhp.net.pl.

poczta @zhp.net.pl

Osoba chcąca mieć dostęp do systemu musi mieć adres w domenie @zhp.pl lub @zhp.net.pl (w ramach usługi Office 365 dla ZHP). Adres można utworzyć poprzez stronę http://aktywacja.zhp.net.pl

Konto w Office 365 dla ZHP daje również dostęp do Katalogu Identyfikacji Wizualnej i repozytorium szablonów przydatnych w promocji oraz komunikacji zewnętrznej, wielu narzędzi do pracy zespołowej na odległość oraz, na obecnym etapie, możliwość sprawdzenia danych w Moje ZHP

Moje ZHP

Moje ZHP (http://moje.zhp.pl) to strona pozwalająca na wgląd we własne dane osobowe, do czego każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo. Strona wyświetla informacje o funkcjach, stopniach, przydziale służbowym opłaconych składkach, zaliczonej słuzbie instruktorskiej czy adresie zamieszkania. Zmiany w tej ostatniej pozycji osoba zainteresowana może zgłosić administratorowi z poziomu farmularza na stronie.

Aktualnie dostęp do strony jest ograniczony do osób, które mają adres e-mail w domenie zhp.net.pl. Moje ZHP nie dzieli z ewidencją wspólnego hasła dostępu i logowanie odbywa się albo każdorazowo przez przesłany token, lub przez osobne hasło ustawione na stronie.

Pliki do pobrania

Prezentacja z warsztatów o ewidencji

Informacje na temat ochrony danych osobowych

Skrócona instrukcja obsługi SEH

FAQ

Skrócona instrukcja obsługi Moje ZHP