Bajki, baśnie i legendy – Przegląd artystyczny NS


Drogie zuchy, druhny, druhowie oraz nasi przyjaciele 


Z wielką radością chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w corocznym Przeglądzie artystycznym Nieprzetartego Szlaku “Baśnie, bajki i legendy”. Mogą w nim uczestniczyć wszystkie gromady i drużyny hufca, nie tylko NS. W tym roku przegląd odbędzie się w zmienionej formie. Z powodu sytuacji pandemicznej w imprezie wziąć będzie można udział online.

Przegląd został podzielony na kategorie: 

  • Prezentacje multimedialne “Bajkowe miejsca Warszawy”
  • Konkurs wokalny
  • Konkurs zespołów muzycznych
  • Tańce, pląsy oraz teatrzyki
  • Przebranie „Baśniowa postać”

Materiały konkursowe należy wysyłać na podany przy każdej kategorii adres mailowy do 17 maja 2021 r. do godziny 17.00.Konkurs majsterki “Baśniowe postacie””Podarunek dla przyjaciela Konkurs plastyczny “Miejsca z bajek, baśni i legend” Materiały konkursowe przynieście 17 maja 2021 r. między godziną 15.00 a 17.00 do Zespołu Szkół Specjalnych (ul. Weterynaryjna 3, na warszawskim Grochowie).


Szczegóły na zdjęciach.

Zapraszamy! Na zwycięzców czekają nagrody!