“Rozmowy o harcerstwie” – Co to jest HoPS?

Jak w każdy drugi wtorek miesiąca, ZAPRASZAMY wszystkich instruktorów, kadrę drużyn i gromad oraz wędrowników na dyskusję o ważnych problemach harcerstwa, organizowaną przez Hufcowy Zespół Kadry Kształcącej.

Tym razem będziemy chcieli się dowiedzieć:
“Co to jest HoPS i dlaczego chcemy w niego wskoczyć”

Naszym gościem będzie hm. Elżbieta Noga, współtwórczyni programu HoPS, z którą będzie rozmawiać phm. Justyna Piwowar. Jest to niecodzienna okazja, aby zadać pytanie instruktorce, która o HoPS wie wszystko. Przypominamy, że komenda hufca proponuje wszystkim naszym środowiskom uczestniczenie w tym programie.

Spotkanie odbędzie się na platformie TEAMS 9 lutego o godzinie 18.00 i potrwa do godziny 19.30.

Obowiązują zgłoszenia za pomocą formularza:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzcOQXgGdMuJHsL3v_4Kj6dNURVZJMFZLQ080U0QwWTE4WVFMQUdJSTU5OC4u